İLETİŞİM S.S.S BAYİLİK BAŞVURUSU DUYURULAR ÜRÜNLER İNSAN KAYNAKLARI KURUMSAL
KURUMSAL

Eftekin kozmetik olarak üretim kalitemiz dünya çapında marka değeri olan ürünler ile yarışabilecek kalitede  ürettiğimiz ürünlerin hammaddeleri bu marka ürünlerin hammadde ürünleri ile aynı kalitede aynı yerlerden tedarik edilmekte parfüm ve koku türü ürünlerde kullandığımız ürün hammaddeleri İtalya İsviçre ve Fransa dan tedarik edilmektedir.

Üretim bandına giren her ürün üretim sonunda gerekli kalite testlerinden geçer ve  sevkiyata onayı verilir.

Eftekin kozmetik olarak önceliğimiz dünya markaları arasında hak ederek geleceğimiz yerimizi almaktır bu bilinç ile ticari taahhütlerimiz ve üretim anlayışımız şekillendirmekte.

Eftekin kozmetik firması üretim bandından çıkan her ürün Eftekin kozmetik üretim kalitesi ve satış sonrası sağlık koşullarına uygunluğu garantisi altındadır.

Parfüm sadece ham maddeleri karışımları şişelemek değildir  parfüm  koku sanatı olarak ele alınmalı ve bu bilinçle üretilmeli her bir bireyin zevkine ten kokusu ve ten yapısı ile bütünlük sağlayabilecek sağlık kurallarına uygun üretilmeli depolama ve üretim şartları katı disiplinli bir şekilde yapılır bu bilinç ile üretim yapan Eftekin kozmetik firması amacı koku sanatı olan parfüm  ve kozmetik sektöründe dünya markası olma amacıyla hareket etmektedir.

Parfümlerin üst nota orta nota alt nota gibi koku notalarından oluştuğunu değerlendirdiğimiz zaman ortaya çıkan parfüm o sanatçının bestesidir parfüm sanatında iddialı olan firmamız taahhüt ettiği süre içerisinde teslim şartlarına uygun vaktinde üretimi neticelendiren bir firmadır.

Gelecek üretim arge çalışmaları  kozmetik sektöründe bio kozmetik dermo kozmetik ve renkli kozmetik alanlarında da arge çalışmalarını yürütmektedir.

Kimya alanında deterjan gurupları için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

İNSAN KAYNAKLARI